< Späť na všetky udalosti

Bratislava

INKUBÁTOR

26. 10. - 24. 11. 2023
Bratislava

Otvorili sme kreatívny inkubátor!!! Vytvorili sme program, v ktorom skúsení lektori odovzdávajú svoje know-how budúcim podnikateľom.

Máte talent ale nevidíte možnosti ako sa s ním uplatniť? Skončili ste umeleckú školu a chcete podnikať len neviete kde a ako začať? Prihláste sa do nášho programu a začnite s nami podnikať!

V rámci programu INKUBÁTOR máte možnosť získať základy potrebné pre dobrý biznis plán. IDEA GENERATOR je modul, v ktorom si účastník overí životnosť svojho nápadu.BIZNIS PLÁN a BIZNIS SKILLS sú moduly, v ktorých získate podnikateľské know-how. Zameriavajú sa na základy podnikania a podnikateľských zručností.

Základným zdrojom financovania v KKP sú najmä štipendiá, dotácie a granty získavané na základe výziev národných a nadnárodných fondov a nadácií. Uspieť a získať takéto zdroje financovania pre svoje projekty znamená mať dobrý biznis plán. Dobrý biznis plán je zároveň vstupenkou do Inkubátora. Ponúkame Vám možnosť vytvoriť svoj vlastný biznis plán s tými najlepšími lektormi.

Účastníci podujatia sa dozvedia, na čo treba klásť dôraz a čomu sa radšej vyhnúť pri tvorbe a predkladaní žiadostí a pri prezentácii svojich projektov.

Jednotlivé moduly Inkubátora sú naplánované tak, aby účastníci získali nie len všeobecné informácie, ktoré im uľahčia vstup a prvé kroky vo svete podnikania, ale najmä praktické rady pre rozvoj ich nápadov a zručností. BIZNIS PLÁN a BIZNIS SKILLS sú moduly, v ktorých získate podnikateľské know-how. Zameriavajú sa na základy podnikania, tvorbu biznis plánu, finančnú analýzu a budgetovanie alebo potrebné hľadanie zdrojov financovania. IDEA GENERATOR je modul, v ktorom si účastník overí životnosť svojho nápadu.

Výzva na zasielanie prihlášok do programu Inkubátor (PDF, 269kB)

Tento projekt je realizovaný v spolupráci s RTVS a spolufinancovaný z ERDF – Európskeho fondu regionálneho rozvoja